Wszystkie zdjęcia publikowane na tej stronie są mojego autorstwa. Wykorzystywanie ich i kopiowanie bez mojej zgody jest nielegalne, niezgodne z Ustawą o prawach autorskich i prawach pokrewnych.
Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą -
napisz do mnie.

Zajmuję się:

 • tworzeniem stron internetowych, projektami graficznymi stron internetowych;
 • przyjmuję różne zlecenia graficzne: projekty, składy biuletynów itp...
 • opracowaniem wystaw i prezentacji okolicznościowych;
 • zlecenia fotograficzne ...

 • GALERIA © GRAŻYNA SOSENKO

  Początek mojej działalności fotograficznej uznany przez Ministerstwo Kultury i Sztuki to rok 1981. Pobierałam nauki na licznych kursach, w szkołach, m.in. Realizacja Filmowo TV w W-wie, Wyższe Studium Fotografii w W-wie, PWSF w Łodzi. Uczestniczyłam w tworzeniu oraz działalności Grup Twórczych. Warsztaty i plenery, wystawy poplenerowe, spotkania autorskie, akcje fotograficzne wieńczone wystawami. Współpraca z Wydziałem Kultury Warszawa-Ochota. Dokumentacja imprez kulturalnych na Ochocie, prowadziłam zajęcia na kursach fotograficznych. Zajmowałam się nauczaniem i rozwijaniem zainteresowań fotografią wśród młodzieży. Współtworzyłam gazetę lokalną - redakcja "Informatora Ochoty". Przez 10 lat prowadziłam Galerię Podróżnika” na Ochocie. Trzy lata prowadziłam własną firmę - "FotoSosenko". Projektowałam okładki, biuletyny, plakaty itp., oraz prezentacje wystaw w otwartej przestrzeni.
  Współpracuję z wydawnictwami.

  Jestem członkiem KR Fotoklubu RP. Pełnię obowiązki Sekretarza Fundacji "Fotografia dla Przyszłości".

  Moja pasja to podróże, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Plonem tych podróży są indywidualne prezentacje. Do tej pory zrealizowałam 14 wystaw indywidualnych.